Wszystko dla Niepokalanej

św. Maksymilian Maria Kolbe

Szczęść Boże

Serdecznie witamy na portalu internetowym wspólnoty parafialnej, która odpowiadając na słowa Chrystusa: Gdzie dwóch lub trzech jest zebranych w moje imię, tam jestem wśród nich (Mt 15,20) również Ciebie zaprasza do wspólnej modlitwy, czynnego włączenia się w życie parafii, a także odwiedzenia miejsca w którym szczególną czcią otoczony jest święty Maksymilian Kolbe. On będąc „szaleńcem” Niepokalanej powiedział: Tylko miłość jest twórcza! Zachęceni tymi słowami – w jakimkolwiek zakątku Polski, Europy i świata jesteśmy – stwórzmy wspólny krąg miłości prowadzący nas do Boga, a w tym niech nam pomaga ten portal internetowy.

STOSUJ SIĘ DO OGRANICZEŃ POWODOWANYCH ZAGROŻENIEM EPIDEMICZNYM

PAMIĘTAJ O OSOBACH STARSZYCH I CHORYCH – ONE POTRZEBUJĄ TWOJEJ POMOCY

W DIECEZJI RZESZOWSKIEJ NIE BĘDZIE KOLĘDY W TRADYCYJNEJ FORMIE

1941 • 2021
80 rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbe

2006 • 2021
15 rocznica erygowania parafii oraz konsekracja kościoła

14.08.2020 • 14.08.2021
❖ DUCHOWE PRZYGOTOWANIE DO UROCZYSTOŚCI ❖
KONFERENCJE ŚWIĘTEGO MAKSYMILIANA KOLBE
[ czytaj ]

❖ ARTYKUŁY • TREŚCI INSPIRUJĄCE DO PRZEMYŚLEŃ

Sorry, no posts were found.

❖ NOWOŚCI • Z OSTATNIEGO TYGODNIA

❖ GOOGLE STREET VIEW • PANORAMY KOŚCIOŁA

MOJA DIECEZJA

MOJE MIASTO

❖ SENTENCJE • MYŚLI PRZEWODNIE

Kto powiada, że muszę być świętym, będzie nim, bo Pan Bóg łaski każdemu udziela, ale nie może naruszać wolnej woli.
[ św. Maksymilian Maria Kolbe ]

Każdy dobrze myślący człowiek przyzna, że to wszystko, co nas otacza, musiał stworzyć ktoś bardzo mądry.
Ze skutków tedy poznajemy, poznajemy potęgę i dobroć Bożą.

[ św. Maksymilian Maria Kolbe ]

„Oto matka moja i moi bracia”. Może dlatego mówię tak, jak mówię, ponieważ to jest moja matka, ta ziemia! To jest moja matka, ta Ojczyzna! To są moi bracia i siostry! I zrozumcie, wy wszyscy, którzy lekkomyślnie podchodzicie do tych spraw, zrozumcie, że te sprawy nie mogą mnie nie obchodzić, nie mogą mnie nie boleć! Was też powinny boleć!

— św. Jan Paweł II

❖ WYDARZENIA Z ŻYCIA KOŚCIOŁA • NA ŚWIECIE I W POLSCE

● CODZIENNIE NOWE INFORMACJE ● CO KILKA GODZIN AKTUALIZOWANE ● BEZPOŚREDNIO Z PIERWSZEJ RĘKI ●

❖ STRONY DEDYKOWANE • WŁASNE