Wszystko dla Niepokalanej

św. Maksymilian Maria Kolbe

Szczęść Boże

Serdecznie witamy na portalu internetowym wspólnoty parafialnej, która odpowiadając na słowa Chrystusa: Gdzie dwóch lub trzech jest zebranych w moje imię, tam jestem wśród nich (Mt 15,20) również Ciebie zaprasza do wspólnej modlitwy, czynnego włączenia się w życie parafii, a także odwiedzenia miejsca w którym szczególną czcią otoczony jest święty Maksymilian Kolbe. On będąc „szaleńcem” Niepokalanej powiedział: Tylko miłość jest twórcza! Zachęceni tymi słowami – w jakimkolwiek zakątku Polski, Europy i świata jesteśmy – stwórzmy wspólny krąg miłości prowadzący nas do Boga, a w tym niech nam pomaga ten portal internetowy.

✜ NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE ✜

Wierzę w Boga! Jaka jest twoja wiara?

✜ NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE ✜

Wierzę w Boga! Jaka jest twoja modlitwa?

✜ NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE ✜

Wierzę w Boga! Jakie jest twoje życie?

1941 • 2021
80 rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbe

2006 • 2021
15 rocznica erygowania parafii oraz konsekracja kościoła

14.08.2020 • 14.08.2021
❖ DUCHOWE PRZYGOTOWANIE DO UROCZYSTOŚCI ❖
KONFERENCJE ŚWIĘTEGO MAKSYMILIANA KOLBE
[ czytaj ]

❖ ARTYKUŁY • TREŚCI INSPIRUJĄCE DO PRZEMYŚLEŃ

Sorry, no posts were found.

❖ NOWOŚCI • Z OSTATNIEGO TYGODNIA

❖ GOOGLE STREET VIEW • PANORAMY KOŚCIOŁA

MOJA DIECEZJA

MOJE MIASTO

❖ SENTENCJE • MYŚLI PRZEWODNIE

Kto powiada, że muszę być świętym, będzie nim, bo Pan Bóg łaski każdemu udziela, ale nie może naruszać wolnej woli.
[ św. Maksymilian Maria Kolbe ]

Bóg jest miłością [1 J 4, 16], ponieważ zaś skutek podobny jest do przyczyny, więc i wszystkie stworzenia żyją miłością.
I co do celu ostatecznego i co do celów pośrednich, i w ogóle w każdym zdrowym działaniu
miłość jest główną sprężyną i motorem. (…) obok modlitwy i pokory – warunkiem rozwoju życia wewnętrznego.

[ św. Maksymilian Maria Kolbe ]

Szczere przebaczenie może być czasem aktem wręcz heroicznym. Ci, którzy wszystko utracili, są narażeni na pokusę nienawiści i odwetu. Wyzwalające doświadczenie przebaczenia może stać się udziałem serca rozdartego cierpieniem, dzięki uzdrawiającej mocy miłości, której pierwszym źródłem jest Bóg, Miłość.

— św. Jan Paweł II

❖ WYDARZENIA Z ŻYCIA KOŚCIOŁA • NA ŚWIECIE I W POLSCE

● CODZIENNIE NOWE INFORMACJE ● CO KILKA GODZIN AKTUALIZOWANE ● BEZPOŚREDNIO Z PIERWSZEJ RĘKI ●

❖ STRONY DEDYKOWANE • WŁASNE