II Niedziela zwykła, B (17.01.2021)

1. Msza św. w tygodniu o godz. 17:00.

2. W dniach 18 – 25.01. przeżywać będziemy kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości a przyniesiecie obfity owoc”.

3. W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa – głównego patrona diecezji rzeszowskiej, w czwartek – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

4. W piątek spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z VIII klasy szkoły podstawowej.

5. Przyszła niedziela (24.01.) na wniosek Przewodniczącego KEP została ogłoszona „Dniem solidarności z Chorwacją. Po mszach św. zbiórka do puszek na ten cel.

6. Składam podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać.

7. Dziękuję grupie dyżurującej w minionym tygodniu za posprzątanie kościoła, odśnieżanie oraz za ofiarę na kwiaty.

O przejęcie dyżuru proszę kolejną grupę.

8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej oraz konferencji św. Maksymiliana na stronie internetowej parafii.

Informacje publikowane na tej stronie zachowują standardy