II niedziela Wielkiego Postu, B (25.02.2024)

1. Druga niedziela Wielkiego Postu to Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami pod hasłem W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”. Po mszach św. zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom.

O godz. 15:00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym podczas których zbierana jest składka na kwiaty do Bożego Grobu, a następnie trzecia msza św.

2. Msza św. w tygodniu o godz. 17:00.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Kodeńskiej z odczytaniem próśb i podziękowań.

W czwartek nowenna do św. Maksymiliana.

4. W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej o godz. 16:30 i 18:00.

5. W przyszłą niedzielę (I miesiąca) po mszy św. porannej zmiana tajemnic różańcowych.

Od przyszłej niedzieli u Pań z Parafialnego Zespołu Caritas będzie można nabyć baranki wielkanocne, z których dochód przeznaczony jest na działalność Caritas.

W przyszłą niedzielę w Instytucie Teologiczno – Pastoralnym w Rzeszowie o godz. 10:00 rozpocznie się wielkopostny dzień skupienia dla Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego.

6. Składam podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać.

7. Dziękuję grupie dyżurującej w minionym tygodniu za posprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty. O przejęcie dyżuru proszę parafian: ul. Św. Maksymiliana Kolbego nr: 33, 31, 29, 25, 23 oraz ul. Aleja Niepodległości nr: 16.

8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

Informacje publikowane na tej stronie zachowują standardy