XIII niedziela zwykła, C (26.06.2022)

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18:00, następnie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które zakończymy w czwartek.

2. W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Ireneusza, biskupa i męczennika; w środę – uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła (składka na działalność Stolicy Apostolskiej).

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed mszą św. W czwartek od godz. 17:00 spowiedź św. dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z VII klasy szkoły podstawowej. W piątek od godz. 17:00 spowiedź św. dla dzieci pierwszokomunijnych.

W piątek od godz. 13:30 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

W sobotę po mszy św. nabożeństwo fatimskie. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do udziału oraz modlitwy wynagradzającej i o nawrócenie grzeszników.

4. W przyszłą niedzielę (pierwsza miesiąca) po mszy św. porannej zmiana tajemnic różańcowych.

5. Składam podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać.

6. Dziękuję osobom dyżurującym w minionym tygodniu za posprzątanie kościoła oraz za kwiaty. O przejęcie dyżuru proszę parafian: ul. Ofiar Katynia oraz ul. św. Maksymiliana Kolbego nr 137.

7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej oraz treści publikowanych na stronie internetowej parafii.

Informacje publikowane na tej stronie zachowują standardy