Niedziela Miłosierdzia Bożego, B (11.04.2021)

+

1. Niedziela Miłosierdzia Bożego jest patronalnym świętem Caritas. Składka z tego dnia przeznaczona jest na Caritas diecezji rzeszowskiej.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia, którego hasłem są słowa: Jesteśmy wezwani do miłosierdzia”.

Dziękuję wszystkim, którzy przynieśli do kościoła skarbonki z jałmużną wielkopostną.

2. Msza św. w tygodniu o godz. 18:00.

3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Niedzielę Biblijną. Rozpocznie ona 13. Tydzień Biblijny, którego hasłem są słowa Jezusa: „Ja jestem chlebem życia. Kto do Mnie przychodzi nie będzie łaknął, a kto we Mnie wierzy nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35).

4. Składam podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać.

5. Dziękuję grupie dyżurującej w minionym tygodniu za posprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty.

O przejęcie dyżuru proszę kolejną grupę. Jutro po mszy św. demontaż świątecznej dekoracji  kościoła.

6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej oraz konferencji św. Maksymiliana na stronie internetowej parafii.

+

Informacje publikowane na tej stronie zachowują standardy