III niedziela zwykła, C (23.01.2022)

1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w Kościele jako Niedziela Słowa Bożego.

2. Msza św. w tygodniu o godz. 17:00.

3W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; we wtorek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła; w środę – świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów; w piątek – św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

4. W sobotę o godz. 15:30 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z VIII klasy szkoły podstawowej.

5. Składam podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać.

6. Dziękuję osobom dyżurującym w minionym tygodniu za posprzątanie kościoła, odśnieżanie oraz za ofiarę na kwiaty. O przejęcie dyżuru proszę parafian: ul. Św. Maksymiliana Kolbego nr: 83 i 87, Aleja Niepodległości nr: 59, 66a, 66b.

7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej oraz treści publikowanych na stronie internetowej parafii. +

Informacje publikowane na tej stronie zachowują standardy