XII Niedziela zwykła, B (20.06.2021)

+

1. Zgodnie z postanowieniem podjętym przez Konferencję Episkopatu Polski, biskup rzeszowski wydał dekret, na mocy którego została odwołana dotychczasowa dyspensa dla wiernych od udziału we mszy świętej w niedziele i inne święta nakazane. Oznacza to, że począwszy od niedzieli, 20 czerwca br., wszyscy wierni mają moralny obowiązek uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.

Dzisiaj, w naszej diecezji obchodzimy Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

2. Msza św. w tygodniu o godz. 18:00, następnie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika; w czwartek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

4. Składam podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać.

5. Dziękuję grupie dyżurującej w minionym tygodniu za posprzątanie kościoła oraz za kwiaty.

O przejecie dyżuru proszę kolejną grupę.

6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej oraz konferencji św. Maksymiliana na stronie internetowej parafii.

+

Informacje publikowane na tej stronie zachowują standardy